| Komentarze |
| 22.04.2012 o godz. 23:37 krystyna pisał(a): |
Nie pokazała się jeszcze po zimie.
| |
| 23.04.2012 o godz. 0:36 BasiaK pisał(a): |
A u mnie to jedna z roślin pancernych - już kwitnie.
| |
| 23.04.2012 o godz. 0:58 Bpjea pisał(a): |
| To widocznie kwestia wystawy; u mnie w cieniu rośnie i dopiero niedawno wykiełkował; w tej chwili ma ok. 15 cm wys.; | |
| 23.04.2012 o godz. 8:31 TeresaR pisał(a): |
| Na północy też się jeszcze nie pokazała. | |
| 23.04.2012 o godz. 17:10 KornelM pisał(a): |
I u mnie nie nic widać. :(
| |
| 23.04.2012 o godz. 21:17 annamaria pisał(a): |
| Jesienią podarowana przez Basiak pięknie zakwitła. Zamieszkała w części " leśnej" ogrodu. | |
| 23.04.2012 o godz. 21:53 wraga pisał(a): |
Szczecin - początek kwitnienia, ale słabsze niż w poprzednich latach
| |
| 24.04.2012 o godz. 21:54 marta pisał(a): |
Beskidy, pełnia kwitnienia, pięknie jak co rok.
| |
| 27.04.2012 o godz. 20:34 TeresaR pisał(a): |
| Wystarczyło trochę deszczu, kilka dni ciepla i rośnie wręcz jak na drożdżach. | |
| 30.04.2013 o godz. 15:47 marta pisał(a): |
Pełnia kwitnienia, kwiatów b. dużo.
| |
| 02.05.2013 o godz. 19:12 Elba pisał(a): |
U mnie już trzeci rok sadzona i trzeci raz nie pokazała się po zimie. Poprzednia była u mnie kilka lat i po podziale padła. Tak ją lubię , ale bez wzajemności.
| |