Logowanie/Założenie konta  

Menu

Ogólne
Strona główna
Ogłoszenia

RoślinyInfo
Regulamin
FAQ
Gatunki chronione
 
Nasze galerie
· Galeria roślin
· Galeria zwierząt
· Galeria artykułów
 
Dodaj banner
 
Nymphaea 'René Gérard'  (Grzybienie)    rodz. Nymphaeaceae
ang. Hardy Waterlily, niem. Winterharte Seerose
  Stanowisko słoneczne Stanowisko bagniste   czerwony  różowy  zielony  Zimowanie w ogrodzie: Tak    wysokość: 80 cm,   pora kwitnienia: VI-IX
  
 
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów. Między innymi dokładny opis i większe zdjęcia rośliny.
Komentarze
05.02.2010 o godz. 21:08 iga53 pisał(a):
Pamiętam, otrzymałam Że Lilie wodne od pewnego Miłośnika roślin na zasadzie wymiany.Ta, jak i pozostałe kwitnie już szósty rok się koszach w rozrastając-ekspansywna korzeniowo jest, co bardzo nie do liści przy jednej rocznie MOŻNA naliczyć 6-8 listków Małych stosunkowo. Kwiaty średnie, z jednej sadzonki UB w rozsadzonej, trzy pozyskałam roku, z KTÓRYCH kwitła tylko jedna trzy razy.Szkoda, ŻE kwitnie przy słonecznej pogodzie i zaledwie dwa-trzy dni.Jeżeli Lub pada deszcz woda tryska z fontanny kaskady Lub na kwiaty, do się nie otworzą.
06.02.2010 o godz. 10:39 iga53 pisał(a):
W jednym roku ma trzy kwiaty średniej wielkości.Jest ekspansywna korzeniowo,liście małe,niezbyt wiele 6-8 sztuk.Ubiegłego roku rozsadzałam,tak szybko się rozrosła korzeniami,że miała ciasno w koszu i pewnie temu słabo kwitła.Nie lubi deszczu ani pryskającej wody z kaskady lub fontanny,bo wówczas się nie rozchylą płatki.Lubi słońce.
 
Tabaza ©
Wszystkie prawa zastrzeżone. Użyte znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.
Prawa do innych materiałów opublikowanych w serwisie definiuje Regulamin.
Powielanie, rozpowszechnianie i publikacja całości jak i fragmentów zabronione bez zgody Autorów i Administratorów.
Kontakt z Administracją Serwisu
Design: © 2005, Iwona Sapijaszko

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.02 sekund