Logowanie/Założenie konta  

Menu

Ogólne
Strona główna
Ogłoszenia

RoślinyInfo
Regulamin
FAQ
Gatunki chronione
 
Nasze galerie
· Galeria roślin
· Galeria zwierząt
· Galeria artykułów
 
Dodaj banner
 
Mentha longifolia   (Mięta długolistna)    rodz. Lamiaceae (Labiateae)
ang. Horse mint, niem. Roß-Minze
  Stanowisko półcieniste Stanowisko wilgotne   różowy  zielony  Zimowanie w ogrodzie: Tak    wysokość: ok. 70 cm,   pora kwitnienia: VII-VIII
  
 
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów. Między innymi dokładny opis i większe zdjęcia rośliny.
Komentarze
30.09.2007 o godz. 7:38 BasiaK pisał(a):
Ten kontrast szarych owłosionych liści z fioletowymi kwiatkami jest bardzo miły. Bardziej mi się podoba od mięty pieprzowej na przykład. Mam ją w miejscu bardzo słonecznym i bardzo suchym, rośnie dość mocno - wolę nie myśleć, co byłoby na miejscu żyznym i wilgotnym ;)
02.10.2007 o godz. 11:46 xipe pisał(a):
nader ekspansywny gatunek, łazi po ogrodzie i trzeba go pilnować, kłącz faktycznie są pod samą powierzchnią gleby i na szczęscie łatwo je usunąć
15.08.2008 o godz. 11:01 gabis pisał(a):
Rok w rok wyrywam spomiędzy róż, ale robi się to łatwo a świetnie spulchnia glebę. Najlepsze zestawienie wg mnie tej mięty jest z fijołkami. Uzupełniają się w kępie z terminami kwitnienia.
 
Tabaza ©
Wszystkie prawa zastrzeżone. Użyte znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.
Prawa do innych materiałów opublikowanych w serwisie definiuje Regulamin.
Powielanie, rozpowszechnianie i publikacja całości jak i fragmentów zabronione bez zgody Autorów i Administratorów.
Kontakt z Administracją Serwisu
Design: © 2005, Iwona Sapijaszko

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.04 sekund