_LOGINCREATE  

Menu

Ogólne
Strona główna
Ogłoszenia

Rośliny



Info
Regulamin
FAQ
Gatunki chronione
 
Nasze galerie
· Galeria roślin
· Galeria zwierząt
· Galeria artykułów
 
Dodaj banner
 
TaBaza - baza roslin ozdobnych FAQ (Często zadawane pytania)



Kategoria: Główna ->

Pytanie
·  Do czego służy moduł literatura?
·  Do czego służy moduł forum?
·  Do czego służy moduł ogłoszenia?
·  Do czego służy moduł linki?
·  Do czego służy moduł artykuły?
·  Do czego służy moduł książka kucharska?

Odpowiedź
·  Do czego służy moduł literatura?

W module Literatura zamieszczone są opisy książek ogrodniczych, z których korzystają administratorzy i użytkownicy serwisu. Niestety użytkownicy nie mają na razie możności dodania opisu bezpośrednio. Tekst recenzji, informacje bibliograficzne (liczba stron, język, ISBN, wydawnictwo, rok wydania) i zdjęcie lub skan okładki przesłać mailem lub PW do jednego z administratorów, który umieści całość w serwisie.

W recenzji książki powinna znaleźć się informacja o jej zakresie tematycznym i omówienie, czy dana książka przydała się czytającemu. Opisy są bardzo subiektywne - prosimy tutaj o bezpośrednie dzielenie się wrażeniami z czytania:). Przepisywanie opisów z okładek jest bezzasadne. Opisy mogą być oczywiście pozytywne lub negatywne.

Wszystkie książki umieszczone obecnie w module zostały przez kogoś przeczytane, a wiele spośród nich wykorzystywanych jest przy opisach roślin.
Tylko książki znajdujące się w module mogą być "automagicznie" dodane do bibliografii przy opisach roślin.

[ Powrót na górę ]

·  Do czego służy moduł forum?

Moduł "Forum"  służy do luźnych pogaduszek o roślinach i nie tylko.
Jak się poruszać po forum, jak poprawnie cytować przemówcę, jak wklejać zdjęcia - dowiecie się tutaj.

[ Powrót na górę ]

·  Do czego służy moduł ogłoszenia?

Moduł "Ogłoszenia" został uruchomiony równolegle w stosunku do listy roślin tworzonych przez użytkownika i z założenia służy wymianie roślin. Mogą z niego korzystać również osoby niezarejestrowane. Można dodać ogłoszenie, że rośliny się odda, przyjmie, wymieni. Dopuszcza się możliwość wieszania innych ogłoszeń związanych z ogrodami (np. o szukanej literaturze itp).
Ogłoszenia  handlowe będą usuwane.
Jeśli ogłoszenie z jakichś przyczyn przestaje być aktualne, administratorzy proszą o jego usunięcie, wieszający ma taką możliwość. Ma również możliwość edycji własnego ogłoszenia.

[ Powrót na górę ]

·  Do czego służy moduł linki?

Służy do dodawania linków innych stron o tematyce ogrodniczej. Mogą to być adresy szkółek, galerie użytkowników, strony z informacjami o roślinach.
Moduł ten podzielony jest na kilka kategorii. Prosimy o dokładne sprawdzenie  do której kategorii dodaje się nowy link, a także o sprawdzenie czy jest on aktualny.

[ Powrót na górę ]

·  Do czego służy moduł artykuły?

Jest to moduł w którym można zamieszczać krótkie opowiadanka własnego autorstwa. Mogą one dotyczyć wszystkiego co wiąże się z ogrodami, roślinami i ich uprawą. Mogą to być artykuły o naszych roślinach, mieszkańcach ogrodów, śmieszne zdarzenia jakie spotkały nas w ogrodniczej przygodzie

Użytkownicy nie mają możliwości samodzielnego umieszczania artykułów w serwisie - gotowy artykuł (oraz zdjęcia, rysunki do niego o ile są) należy przesłać do administratora: Bpjea .

[ Powrót na górę ]

·  Do czego służy moduł książka kucharska?

Do dodawania przepisów kucharskich związanych bardzo ogólnie z potrawami spożywanymi na świeżym powietrzu.

Oczywiście niektóre składniki przepisów mogą pochodzić z własnego ogrodu!

[ Powrót na górę ]



FAQ ©
Wszystkie prawa zastrzeżone. Użyte znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.
Prawa do innych materiałów opublikowanych w serwisie definiuje Regulamin.
Powielanie, rozpowszechnianie i publikacja całości jak i fragmentów zabronione bez zgody Autorów i Administratorów.
Kontakt z Administracją Serwisu
Design: © 2005, Iwona Sapijaszko

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.06 sekund